USŁUGI

Doradztwo techniczne

Współpracujemy z architektami, branżystami, wykonawcami i inwestorami. Służymy wiedzą w zakresie stosowania naszych produktów jako czerpni i wyrzutni powietrza w systemach wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej oraz na kominach spalinowych.

Obmiar z natury

Wszystkie nasze produkty wykonywane są wyłącznie na wymiar. Samodzielnie dokonujemy obmiaru z natury kominów oraz otworów ściennych na budowie. Uwzględniamy wszystkie przejścia rur instalacji kanalizacyjnej i wentylacyjnej przez dach lub ściany nasad kominowych. Wszystko po to, aby dostarczyć na budowę gotowe, w pełni sprefabrykowane produkty i zminimalizować czas ich montażu.

Dostawa i montaż

We własnym zakresie dostarczamy oraz instalujemy nasady kominowe i kraty wentylacyjne. 

Dostosowujemy metodę montażu do wymogów inwestora lub generalnego wykonawcy. Nasze wyroby montujemy w sposób trwały i bezpieczny.

Gwarancja i serwis

Udzielamy gwarancji na nasze produkty i usługi. Przygotowujemy dokumentację warsztatową i powykonawczą na życzenie generalnego wykonawcy.

Oferujemy współpracę w zakresie wymiany elementów (np. lameli lub dachów nasad) uszkodzonych wskutek aktów wandalizmu lub innych zdarzeń. 

  • Twitter

022 350 77 96

biuro: ul. Biała 4 lok. 72a, 00-895 Warszawa
siedziba firmy: ul. Chałubińskiego 23, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
NIP: 531 169 03 63
REGON: 147130711

©2019 by IMS POLONIA